pherkard

pherkard | Netolerantný laktózofob

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
pherkard
jeden politicky, az sa nenudime
 
Nepochopitelne
Nepochopitelne | 15.6.2022 17:42

Konecne riadny vtip! Co sem pridem tak same texty musim citat.


mj
mj | 15.6.2022 17:45

Nepochopitelne tak konecne dodrz co si planoval a nechod sem :)


register
register | 15.6.2022 18:30

Dobra taktika. Nahovaranie na globalny bojkot, cena padne, potom nakupim... 🤣👍


tmiro | 15.6.2022 18:56

Ja som si kedysi myslel, že len Schroeder je skorumpovana svina, keď podporoval diktátora ruska v nultych rokoch
(co sa potvrdilo, keď ho na politickom dôchodku zamestnali v gazprome ci kde.. Teda potvrdilo sa ze je sviňa a aj skorumpovana, ale nie ze iba on..)


vlt
vlt | 15.6.2022 21:05

Nemci maju z 2sv. vojny historicky komplex ohladom akehokolvek vyzbrojovania. Kto tam bol tak vie ze je to tak. V podstate ich armada je absolutne nepouzitelna. Oficialne cisla su omnoho lepsie ako skutocnost.

Kazdopadne velke staty maju nejaky kontakt s realitou a pud sebazachovy. Jednoducho to EU posrala a ruske energonosice zial potrebujeme. Bez ruskej ropy by zastali aj ukrajinske tanky.

Ja by som uvital nejaku rozumnu strategiu zapadu. Nie okazale gesta a huste reci ale premyslenu strategiu ako dostat rusov tam kam chceme.


tmiro | 15.6.2022 21:25

Ja som čítal o jednej rozumnej stratégii. Neviem kto (nejaký americký politik?) povedal ze USA má vyzvať nato aby sa oficiálne zapojilo na Ukrajine a prikazolo Rusku sa stiahnuť. To by mohla byt cesta, že by Putler utkmil svojich kokotov za hranicou. Povedal by, sme zachrancovia planéty že nepoužijeme atomky a n3vybombardujeme celý svet a musíme sa stiahnuť, aby sme ochránili svet pred vojnou Putlera s nato na Ukrajine, Sláva nám gerojom voľte ma ešte 10 rokov vy vypatlani retardi...
Alebo nie možno by začal hadzat tie atomovky, ale aj to by bola dobra cesta. V Hirosime sa normálne žije a USA by Kokotovo vymazali z mapy


Hovado
Hovado | 15.6.2022 21:39

Podľa mňa by bolo najlepšie odjebat putlera, možno na Tom západ už pracuje ale nebudú nám to vešať na nos


tmiro | 15.6.2022 22:33

Skôr východ.


| 16.6.2022 06:27

tmiro, no neviem, vies aky je rozdiel medzi hirosimskou bombou a standardnou 2M hlavicou? takisto aj pocet robi svoje. a ze by sa rusi uvedomili a neodpalili naraz vsetko co maju? tak naivny hadam nie si...


mj
mj | 16.6.2022 08:42

Hovado to by bolo to najhorsie co sa momentalne moze stat...


Jojojo
Jojojo | 16.6.2022 09:32

Niektorí dúfajú v atómovky, len aby to nedopadlo takto: https://www.litterate.cz/od-ruska-prichazi-vsechno-naraz/


Hovado
Hovado | 16.6.2022 09:38

mj vec názoru


Hovado
Hovado | 16.6.2022 09:43

Jojojo nedopadne


Nepochopitelne
Nepochopitelne | 16.6.2022 10:06

Najlepsie bude ked sa ukrajina vzda toho uzemia, uz mohlo byt davno potom.


tmiro | 16.6.2022 10:50

Keď Putler získa územie, to bude to najhoršie čo môže byť. Im ich nemeckí cari posledných 200 rokov vtlkaju do hlavy (to to už dlhsie-) ze sú tretí Rím a vyvolení a ovládnu celý kresťanský svet, že musia v chudobe slúžiť carovi a zmysel života je dosiahnuť aby ich imperíja bola najväčšia na svete, že všetci im chcú zle a ich územie a oni musia ovládnuť celý svet atď...

Takže oni žijú iba z tej ropy a plynu ako kedysi z vývozu co iba mali v tom lese za Petra prvého dreva a kožušín pripadne medu a vravi sa tradične ze obilia ale obilím Európu zasobolvalo Poľsko, Rusi majú práveže smolu v geografia, ich obilie hnije a stále tam majú hladomor.

A teraz národ kobyliek keď získa nové územia bohaté na plyn tak sa predĺži jeho agonia a budú ešte niekoľko storočí žiť z ukrajinského plynu a niekoľko storočí ohrozovať ďalej Európu a tradičné túžiť okupovať Bospor. A Dardanely aby porazili svoj nepriaznivý geograficky osud a spojiť sa konečne s civilizáciou po mori a tradičné túžiť okupovať Európu po Atlantik.


Jojojo
Jojojo | 16.6.2022 11:26

tmiro ty čo hulíš? :D


Jojojo
Jojojo | 16.6.2022 11:27

Zrolované červené denníčky?


mj
mj | 16.6.2022 12:23

jojojo podobne otazky si mal aj ked sa tvrdilo, ze russko napadne Ukrajinu. Len aby si nebol za debila aj v tomto :)


Hovado
Hovado | 16.6.2022 14:01

Putinovi vyhovuje nekonečná vojna v Europe, nejake ziskane uzemie ho nezastavi


tmiro | 16.6.2022 14:46

Rusi žijú iba z toho co nahrabu, vládcom stačí co zaplatí civilizovaný svet za ropu a ďalej je výhodné držať svojich poddaných v chudobe poslušnosti a nevedomosti.
Preto rusko vyváža ropu a nie oleje a benzín, železnú rudu, uhlie, možno kremík a nie karosérie áut a čipy...

Proste to prirovnanie že Rusko je krajina kde mafián ovládol benzínovu pumpu (kde benzínová pumpa je krajina. Mafián väčšina aktuálnych vládcov a ich prisluhovacov a oligarchov) teda žiadny progres tam nikdy nie je, žiadny vývoj, kým to vládca ovláda.

Zožerú svoje zdroje a prídu im vhod zdroje Ukrajiny ktoré sa rozhodli ukradnúť, plyn v čiernom mori krádež ou Krymu a robia si zálusk na obrovské nové ložiská na východe Ukrajiny ako aj na západ od Kyjeva.

To sú fakty.
Celé sa to dá naštudovať v mnohých knihách a článkoch o histórii ruska o národe atď ako aj v článkoch o nových ložiskách atď.. Fakty.. Neviem čomu nerozumieš jjj


tmiro | 16.6.2022 14:51

To je ruský spôsob života. Po vyčerpaní ukradnutých zdrojov na ukradnuté Sibíri im ukradnuté zdroje Ukrajiny umožnia pokračovať v ruskom spôsobe života. Je to ruský sen. Sedieť s vyložený i nohami (v uniforme vrátnika alebo hocicoho, to je v Rusku najväčší fetiš, uňiforma,) a nič nerobiť, lebo ja som už bol 3 roky na základnej vojenskej službe ja užé ďed - mazák a pozerať sa na tom kolchoze ako ženy vymaľované a v štátoch ako na rande, v opatkoch nosia 50 kikove vrecia na vlečkou traktora, realita väčšiny ruských mužov..
Jjj a ty kde cerpas svoje poznatky o Rusku z inej dimenzie? U Blahu?


Jojojo
Jojojo | 16.6.2022 20:37

tmiro ale Rusko vyváža aj benzín. A ak si myslíš, že ropa sa ťaží tak, že mužik zakopne o prameň a stačí načapovať do bandasky, tak e-e, je to trochu komplikvanejšie, hlavne v sibírskych podmienkach. Ukrajina také technológie nemá.
Odkiaľ cucáš také skazky o Rusku ty? O akom uniformom fetiši to točíš? :D

mj to, že Rusko zaútočí vojensky vedeli iba politruci napojení na pentagon a ich hlásne trúby, ktorým už z princípu väčšina ľudí neverí. Na pokyn Amíkov totižto začala 15. februára masívna delostrelecká príprava ukr. armády na Donbas, pričom počítali s tým, že Putin už nebude mať na výber. Pritom stačilo dodržiavať Minské dohody a postupne by sa to urovnalo.
A nenúť ma, aby som pripomínal, v čom všetkom sa s červenými denníčkami mýlili niektorí gulášisti. V tejto dobe už malo byť Rusko skrachované, nie?


mj
mj | 16.6.2022 21:19

Jojko delostrelecka priprava, ale iste :) . Je zaujimave, ze kym sa na ukrajinu nedotrepali russi, tak nepadol ani jeden vystrel.


Jojojo
Jojojo | 16.6.2022 21:22

A na Majdane sa nestrieľalo?


tmiro | 16.6.2022 21:59

Ale áno, majú po tom neoficiálne pomenovanu Ulicu Nebeskej Stovky od Majdanu nezavislosti smerom hore popri Hoteli Ukrajina, odkiaľ ich Berkut strieľal.

A to s tou ropou viem. Ved preto sa im to o chvíľu zadrie, lebo im odtiaľ odišli firmy typu Haliburton, ktoré tie vrty vedeli prevadzkovat a za tie vedomosti im platili ťažké peniaze.


tmiro | 16.6.2022 22:09

O ruskom fetiši na uniformy som prvýkrát počul asi z ruského filmu Bumer, neviem ci na strednej alebo tesne po.

Bola tam taka postavička miestny dedinský mladík a nahovára si slečnu na sobáš, že získal tuším dobre miesto postara, štátny plat, bude nosiť uniformu.. Pripadne ho tam niekto hodnotí s tým nosí uňiformu a je na to velmy hrdý, aj ženy ho budú chcieť atď.. Moc si to nepamätám už.

No a odvtedy som čítal veľa rôznych článkov ľudí z ich ciest či štúdií po Rusku a tak rôzne a veľakrát som o tých uniformách počul.

Ale stačí sa len pozrieť na spravy kde prokurátori nosia prokurátor skr uňiformu a na stretnutí s prezidentkou mal veľvyslanec... No ja neviem...asi to je veľvyslanec ka uňiforma ci co to mohlo byt, lebo neviem, prečo by mal nejakú armádnu..


Jojojo
Jojojo | 16.6.2022 23:08

Ale to máš zlé informácie o Majdane, táto propaganda bola dávno vyvrátená: https://www.youtube.com/watch?v=aHok-Df7kYs

Ja si pamätám časy, keď u nás aj autobusári nosili povinne uniformy. To boli časy, keď sa dbalo na fazónu a ľudia boli na svoje povolanie hrdí.
https://www.red..._new_york_city/


Hovado
Hovado | 17.6.2022 08:36

Choď do ruska ty kolaborant!


Jojojo
Jojojo | 17.6.2022 08:43

Zaujímavé, že o ruských kolaborantoch tu vykrikujú tí, ktorí sú platení z Júesej.


| 17.6.2022 09:22

jojojo, zaujimave, ze jedine dokazy o platenych agentoch na sk su o ruskych kolaborantoch...


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader