pherkard

pherkard | Netolerantný laktózofob

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
pherkard

Par faktov o russku:
Polovina obyvatel žije v chruščovkách bez výtahu, roubenkách a komunálkách na úrovni našich vyloučených lokalit , každá čtvrtá ruská rodina (téměř 35 miliónů lidí) obývá dřevěnici bez toalety, každá třetí domácnost (47 miliónů občanů) nemá doma teplou vodu, 29 miliónů lidí nemá dokonce ani přípojku studené vody.
Přes 3 000 ruských škol nemá „zateplené toalety", tz. že děti i učitelé jsou i v mrazu odkázáni na latríny na dvoře.
Ze 116 865 ruských zdravotnických zařízení 30 % nemá vůbec zavedený vodovod, 52 % nemá k dispozici teplou vodu, 35 % zařízení nemá kanalizaci.
Přitom se ale agresivní Kreml ohání raketami, bombami, tanky a ponorkami, vede útočný konflikt a vyhrožuje celému světu jadernými zbraněmi!

Zdroj: www.novinky.cz
 
Komisar Mex
Komisar Mex | 9.6.2023 18:30

Ak raz putlo vylezie z bunkra, moze si dat s Kimom high five.


Tučko
Tučko | 9.6.2023 18:42

Mne sa páčilo, keď sa kůní ksicht Lavrov pohoršoval nad tým, že v Švédsku raz videl spoločné toalety pre ženy a mužov. Akoby v Rusku na dvore mali osobitnú latrínu pre každý džendžer.


tmiro
tmiro | 9.6.2023 23:15

Oni sú práveže prekliaty. Chudáci. Všetci im chcú ukradnúť ich bohatstvo a tak museli bohatstvo minút na zbrane a žijú v chudobe. Bludný kruh, oni sú v tom nevinne


tmiro
tmiro | 9.6.2023 23:17

... Minuli bohatstvo na zbrane a teraz keď im ho niekto príde ukradnúť, tak si ho ubrania, šach mat gejropa!


Lucy in boots
Lucy in boots | 9.6.2023 23:41

Zase na druhú stranu, dakde majú tak extrémne podnebie že im trhá mráz vodovodné trúbky. Kúpeľňu s tečúcou vodou v tomto prípade nie je možné mať. V sobotu celý boží deň vyhrievaju báňu aby sa mohli konečne umyť. Drevenice majú vcelku vkusné (nemyslím nejaké rozpadnuté chatrče - tam sa dá v ruskej zime len zdochnut). Ale čo sa týka nemocníc a škôl - neakceptovateľné.


Alojz Kotlár
Alojz Kotlár | 10.6.2023 00:19

nerobte si srandu vsetci...ste trapni... najlepsi vtip dal aj tak tento pan
https://youtu.be/UI1XvqKlpw4


tmiro
tmiro | 10.6.2023 00:33

Ja som tak rad ze nepoznám jeho tvorbu. A potom som vždy prekvapený keď vidím video toho skurvysyna, že vždy prehovára na tých svojich dôchodcov sledovatelov voličov Smeru, ako keby čítal rozprávku malým deťom. On tak rozpráva aj bežne? Áno nesledujem kokotov ani v správach a diskusných reláciách, tak neviem


Alojz Kotlár
Alojz Kotlár | 10.6.2023 00:44

mne je ho vlastne luto.. ved aj preto musi tie barany... oné... nik ho naozaj nelubi okrem nich...

ale stale si myslim, ze ma nadej. nie je strateny, mal by sa prihlasit k wagnerovcom, urcite je lepsi blb, ako ruski vazni. lebo je mudry ako rusi.. a mozno len barany su mudrejsie , ako on. ale tie su mudrejsie ako cely rusky nador ( ano, neurobil som prekled). rusko je nador... choroba... nieco demencia...ale horsie...


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader